

#OGARNIAM ŻYCIE…z czwartkiem lekkoatletycznym
W dniu 30.04.2026 nasza szkoła wzięła udział w wydarzeniu #OGARNIAM ŻYCIE…z czwartkiem lekkoatletycznym, które jest częścią programu miejskiego #OGARNIAM ŻYCIE. To coś więcej niż zawody — to przestrzeń, w której uczniowie mogą rozładować stres, wzmocnić pewność siebie i poczuć radość…




