
Festiwal Gier Planszowych w ZSAB
Uczniowie wzięli udział w Festiwalu Gier Planszowych, zorganizowanym z inspiracji naszym udziałem w projekcie „Ogarniam Życie”. Podczas wydarzenia mieli okazję zagrać w różne gry planszowe, a dodatkową motywacją było zdobycie bingo, które pozwalało wygrać nagrodę. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Fundację Aniołków Pracy. To był świetny czas wspólnej zabawy i integracji! Mamy nadzieję, że to nie ostatni Festiwal!







