

„INTERNAT – IMPREZA NA DOBRY POCZĄTEK”
Pod tym hasłem 30.09.2024r. przygotowano „pasowanie wychowanków”, którzy po raz pierwszy zamieszkali w naszym internacie. Uczestnikami imprezy byli chłopcy i dziewczęta wszystkich (czterech) grup wychowawczych. Prowadzący przywitali zebraną w świetlicy młodzież, wszystkich wychowanków zaproszono na poczęstunek, a potem do wspólnych…



