

Piknik szkolny w ZSAB '2026
Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców działającej przy ZSAB za zorganizowanie kolejnego wspaniałego Pikniku! To był naprawdę mile spędzony dzień!

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców działającej przy ZSAB za zorganizowanie kolejnego wspaniałego Pikniku! To był naprawdę mile spędzony dzień!



Święta już za nami, ale dobro, które dajemy nie mija! To już tradycja, że tuż przed Wielkanocą przygotowujemy paczki żywnościowe i zanosimy je do osób potrzebujących, które mieszkają w pobliżu naszej szkoły. I tak było również w tym roku! Szczególne…

Miesiąc temu zakończył się remont łazienki dla dziewcząt w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Krakowie. Dlaczego to ważne? Bo to przedsięwzięcie jest dobrym przykładem tego, jak powinna wyglądać współpraca wokół spraw istotnych dla młodzieży – pisze na swoim profilu na FB…