

Pozdrowienia z Sopotu!
Klasa 3Ab kontynuuje swoje turystyczne podboje. Po śniadaniu udaliśmy się do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Już sama bryła budynku robi ogromne wrażenie, a w jego wnętrzu czekała na nas niezwykle wciągająca lekcja historii. Po tak wymagającym temacie przyszedł…




