

Aktywność, współpraca i zaangażowanie uczniów – „Ogarniam Życie”
Aktywność, współpraca i zaangażowanie uczniów — tak wyglądały działania naszej szkoły w ramach programu „Ogarniam Życie”. Udział w Czwartkach Lekkoatletycznych, zakończonych 14 maja, był okazją do sprawdzenia swoich możliwości, pracy zespołowej i sportowej rywalizacji. Dzięki konsekwencji i determinacji nasi uczniowie…




