
ZSAB NA III MIEJSCU W KRAKOWIE W TURNIEJU MOTORYZACYJNYM!
W Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym na szczeblu miejskim Moto Team Arch – Bud. w składzie Joanna Wąsik, Adrian Sroka, Remigiusz Cyganik wywalczył III miejsce w Krakowie.
Uczniowie przygotowani przez p. Piotra Witka musieli się wykazać się szeroka wiedzą z przepisów i bezpieczeństwa ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy, oraz praktycznych umiejętności pokonywania samochodem i motorem toru przeszkód.
Nasi uczniowie na uroczystości w Teatrze Groteska, odebrali nagrody z rąk komendantów Głównego WRD w Krakowie, Straży Miejskiej, przedstawicieli władz miasta oraz licznych sponsorów. Serdeczne gratulacje!!








