
II Rajd Budowlanki za nami
II Rajd Budowlanki za nami. W nogach łącznie ponad 50 km ale w głowach masa fajnych wspomnień. Nie straszne nam były deszcze oraz błoto – po deszczu, na końcu naszej trasy, przyświecało nam piękne słoneczko. Dziękujemy Schronisko PTTK Stożek i Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Granit” w Wiśle Malince za gościnę i nie zostaje nam nic innego jak planować przyszłoroczną wyprawę.
















