
II Rajd Budowlanki – dzień III
W trzecim dniu naszego Rajdu, po nocy spędzonej w Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Granit” w Wiśle Malince, dla odmiany cały dzień towarzyszyło nam piękne słońce i niesamowita panorama Beskidu Śląskiego. Zmęczeni, a równocześnie naładowani dobrym humorem i nowymi doświadczeniami przez Trzy Kopce Wiślańskie dotarliśmy do Wisły-Dziechcinki, skąd odjeżdżał nasz pociąg. O tym, czy było warto zmierzyć się z samym sobą opowiemy Wam osobiście.















