
II Rajd Budowlanki – dzień II
II dzień rajdowej wędrówki za nami. Z atrakcji – po raz pierwszy widzieliśmy słońce. Dziś wspólnie zawędrowaliśmy do przełęczy Kubalonka gdzie nasze drogi się rozeszły – część ekipy już siedzi w domu a druga zawędrowała do Wisły Malinki. W nogach już ponad 35 km i jutro ostatnia część trasy.














