
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Kształtowanie Przestrzeni”
Z radością informujemy, że zespół uczniów naszej szkoły zdobył wyróżnienie w kategorii szkół ponadpodstawowych w ogólnopolskim konkursie „Kształtowanie Przestrzeni”, organizowanym przez Izbę Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.
Tegoroczna edycja konkursu odbywała się pod hasłem „Ulica 2.0″. Wyróżnienie otrzymała praca pt. „Dusze Ulic”, przygotowana przez uczniów klasy 1Aa: Patrycję Burowską, Sarah Cowling, Lenę Duśko, Julię Jakutin oraz Stanisława Grędę, pracujących pod kierunkiem nauczyciela Michała Rokity.
Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 30 maja 2026 r. w Warszawie, w Służewski Dom Kultury. W wydarzeniu uczestniczył cały zespół wraz z opiekunem.
Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć w rozwijaniu pasji projektowych!





