
Aktywność, współpraca i zaangażowanie uczniów – „Ogarniam Życie”
Aktywność, współpraca i zaangażowanie uczniów — tak wyglądały działania naszej szkoły w ramach programu „Ogarniam Życie”.
Udział w Czwartkach Lekkoatletycznych, zakończonych 14 maja, był okazją do sprawdzenia swoich możliwości, pracy zespołowej i sportowej rywalizacji. Dzięki konsekwencji i determinacji nasi uczniowie wywalczyli 6. miejsce w klasyfikacji końcowej, pokazując prawdziwego sportowego ducha ![]()
Dopełnieniem tych działań było wydarzenie „Ogarniam Życie Biegiem”, które 22 maja odbyło się na Krakowskich Błoniach. To spotkanie pokazało, że ruch może łączyć, dawać radość i realnie wspierać dobrostan psychiczny oraz fizyczny młodych ludzi.
Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie, energię i piękną reprezentację szkoły ![]()
Takie inicjatywy naprawdę budują szkolną wspólnotę.












