
Kompozycja i barwa w projektowaniu
W dniu 11.05.2026. odbyły się pierwsze zajęcia z funduszy Szkolnego Budżetu Obywatelskiego pt. „Kompozycja i barwa w projektowaniu” prowadzone przez p. Aleksandrę Michalak. Na dzisiejszej lekcji uczniowie klas 3 aranżacji wnętrz i architektury krajobrazu mieli okazję poznać najważniejsze zasady kompozycji podczas projektowania, jak również podczas prezentowania gotowych projektów.
Po części teoretycznej obyły się warsztaty kolażu, w którym należało wkomponować dominantę – element przyciągający wzrok w kompozycji. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Efektami końcowymi podzielimy się wkrótce 🙂







