
Adam – dziękujemy!!!
W piątek pożegnaliśmy naszych maturzystów – było dużo wzruszeń i łez radości. Jednego z nich chcieliśmy wyróżnić dodatkowo tutaj – za szczególny wkład w życie szkoły. Adam przez ostatnie trzy lata współtworzył nasz szkolny zespół „Rozbujani” grając na gitarze, pianinie oraz śpiewając. Poświęcił masę swojego czasu na przygotowania różnego rodzaju akademii lub po prostu grając i improwizując z resztą składu. Adam – dzięki wielkie za ogromny wkład i energię, którą ciężko będzie zastąpić! Nie zgub tej energii w trakcie swojej drogi!!!






