
VI edycja Konkursu Renowatorskiego
Po raz pierwszy braliśmy udział w VI już edycji Konkursu Renowatorskiego ,który odbył się w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu. W zadaniach konkursowych brali udział uczniowie z 16 -stu szkół z całej Polski o profilu Technik elementów architektury.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z kl III R: Oliwia Gądek i Sofii Trafymova pod opieką nauczyciela zawodu Ewy Nowak- Depta.
Z wielką radością informujemy o zdobyciu nagrody za najlepszą analizę obiektu architektonicznego przez naszą reprezentantkę Oliwie Gądek.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!





