
Konkurs ARCHIDZIEŁO
Uczniowie naszej szkoły, z klas trzecich i drugich w konkursie ARCHIDZIEŁO w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej wygrali w kategorii wiedzy teoretycznej. Choć działali w ogromnym stresie to była to też dobra zabawa i całkiem nowe doświadczenia.
Zawodnicy:
Alicja Kabała
Daria Gustab
Amelia Kwapień
Dawid Szostek
Katerina Holowanova
Anastasia Tuz
Wiktoria Muzychuk
Weranika Labanava
Serdecznie gratulujemy!!!



