
SZKOLNE KLIMATY – warsztaty z roślinami
Dzisiejsze warsztaty realizowane były w ramach drugiej części projektu ekologicznego „Szkolne klimaty”. Zajęcia stanowią praktyczne dopełnienie wcześniejszych działań badawczych: pomiaru CO 2 i PM 2,5 w salach lekcyjnych. Własnoręcznie przesadzaliśmy sadzonki roślin doniczkowych, ucząc się przy tym identyfikacji roślin pokojowych oczyszczających powietrze oraz podstaw ich pielęgnacji. Dobrego powietrza!
Klasa 3D/I








