
Gramy z WOŚP!
Mówi się że dobro zawsze wraca. Do naszych uczniów i pracowników z pewnością ma co wracać! W szkolnej zbiórce WOŚP zebraliśmy blisko 1500zł
Jesteście absolutnie niesamowici! Jest mam bardzo miło że mogliśmy postawić z wami taką solidną cegiełkę do tej akcji
W dalszym ciągu funkcjonuje też szkolna e-skarbonka pod adresem https://eskarbonka.wosp.org.pl/lykedysuja



