

3B w Laserpark Kraków
W czwartek 2 października 2025 roku klasa 3B wraz z opiekunami wzięła udział w wycieczce szkolnej do Laserparku. Wszyscy świetnie się bawili łącząc zabawę z rywalizacją – oczywiście fair play!

W czwartek 2 października 2025 roku klasa 3B wraz z opiekunami wzięła udział w wycieczce szkolnej do Laserparku. Wszyscy świetnie się bawili łącząc zabawę z rywalizacją – oczywiście fair play!

Przedostatni dzień turnusu 'Złap oddech w górach’ powoli zbliża się do końca. Nasi piątoklasiści zwiedzili wąwóz Homole oraz przeszli kilkoma nieoczywistymi ścieżkami poza szlakiem pod czujnym okiem pani przewodnik Pogoda znowu nie rozpieszczała ale widoki – pierwsza klasa Na koniec…

Dalej łapiemy oddech w górach – tym razem pod Durbaszkę zawitali nasi piątoklasiści. Po krótkiej trasie do schroniska kolejna grupa uczniów zdobyła Wysoką, przemierzając błotniste szlaki Pienin.

Po noclegu pod Durbaszką nasi trzecioklasiści z klas O oraz D/I udali się w trasę do Szczawnicy. Szlak granią Małych Pienin, przez Wysoki Wierch oraz Szafranówkę, w deszczowej i mglistej aurze dał wycisk ale chłopaki pokazali charakter

Nasi uczniowie w ramach programu „Złap oddech w górach” nocują w najbliższych dniach w Pieninach – Pod Durbaszką. Dziś pomimo nie najlepszej aury uczniowie klas III O oraz III D/I zdobyli Wysoką.