

ZSAB na Strzelnicy
W ubiegłym tygodniu – w dniach od 23.02. do 26.02.26 r. – trzy klasy pierwsze: 1C/D, 1B, 1Ac/N wraz z Panem Jackiem Tobołą wzięli udział w wycieczce na Strzelnicę Sportową TS Wisła Kraków. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami BHP w…



