

Lekcje z KOKiem
W poniedziałek 15 grudnia klasa II AbK miała zajęcia z doradcą zawodowym w ramach programu edukacyjnego Krakowskigo Ośrodka Kariery „Lekcje z KOKiem”. Dzisiaj tematem zajęć była tematyka jak walczyć ze stresem.

W poniedziałek 15 grudnia klasa II AbK miała zajęcia z doradcą zawodowym w ramach programu edukacyjnego Krakowskigo Ośrodka Kariery „Lekcje z KOKiem”. Dzisiaj tematem zajęć była tematyka jak walczyć ze stresem.

Alicja Szewczyk z klasy 3Ab dopiero teraz przyznała się, że zdobyła I miejsce w tegorocznej edycji konkursu „Patronki i Patroni krakowskich ulic”. 1 grudnia odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród: https://biblioteka.krakow.pl/…/gala-konkursu-em… Gratulacje, Alicjo!

W naszej szkole ruszyły przygotowania do konkursu wiedzy o Austrii „Turbolandeskunde”. Podczas gdy niektórzy już pieką świąteczne ciasteczka i rozglądają się za prezentami, grupa Śmiałków podjęła wyzwanie zdobycia jak najszerszej wiedzy o kraju niemieckojęzycznym, jakim jest Austria. W to ponure…

W sali instalacyjnej – instalacyjna choinka wykonana przez Błażeja ucznia klasy 3DI. W świątecznym nastroju trening lutowania rur i kształtek miedzianych zaowocował miedzianą choinką. WESOŁYCH ŚWIĄT!

Dla zainteresowanych W ramach tegorocznej Nocy Biologów organizowanej przez Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska UŚ, zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w wyjątkowym konkursie przyrodniczo-fotograficznym pt. „Sygnały natury”! Jeśli lubisz obserwować świat przyrody, masz oko do ciekawych…